آخرین خبرها

بایگانی ماهانه: دی ۱۳۹۴

رسول آفتاب برای مخاطبانش حرف های در گوشی دارد

poter-hamayesh-ahmadi-roshan

جشنواره مردمی رسول آفتاب که در پنج بخش داستان، کاریکاتور، خاطره، شعر و عکس برگزار شده، فینالیست‌های بخش داستان خود را شناخت. گفتنی است که از آثار ۱۰ گانه‌ای که هم اکنون به عنوان آثار راه یافته به مرحله نهایی بخش داستان جشنواره «رسول آفتاب» انتخاب شده‌اند، می‌توان به داستان‌های «خادم» به قلم آذر قاسمی، «موی سفید» نوشته علیرضا رشنو، ... ادامه مطلب »

خاطره نویس ها خاطرات خود را برای جشنواره رسول آفتاب ارسال کردند

من انقلابی ام

داوران در بخش خاطره نویسی پنجمین دوره جشنواره مردمی رسول آفتاب از بین آثار ارسالی هنرمندان افسانه بختیارنژاد،اکرم قجری،جواد کاوندی،فاطمه دانشور،فرشاد امینی،محمدحسین صفری و منیره هاشمی برگزیدگان این دوره جشنواره را معرفی خواهند کرد. سه اثر برگزیده در هریک از بخش های داستان،شعر،خاطره نویسی،عکس و کاریکاتور در اختتامیه جشنواره در روز نهم دی ماه در سالن سوره حوزه هنری معرفی ... ادامه مطلب »

لبیک شاعرانه به ندای من انقلابی ام رهبر معظم انقلاب

ekhtetamie2

شاعران با ارسال بیش از هفتصد اثر از سرتا سر میهن اسلامی ندای من انقلابی ام رهبر معظم انقلاب اسلامی را لبیک گفتند. دبیرخانه در بخش شعر این دوره جشنواره پذیرای آثار هنرمندان متعهد در بخش های فتنه، بیداری اسلامی و مقاومت بوده که از بین آثار ارسالی آثار این عزیزان به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند: فرحناز حمزه،محمد ... ادامه مطلب »

پیاده روی دلدادگان حسینی در قاب دوربین عکاسان جشنواره بیشترین سهم را به خود اختصاص داد

من انقلابی ام

دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره مردمی رسول آفتاب اعلام داشت از بین آثار ارسالی در بخش عکس با محوریت موضوعات فتنه،بیداری اسلامی و مقاومت آثار هنرمندان گرامی ابراهیم جامعی،سید ابراهیم پیره،احمدرضا کریمی،الهام نظامجو،رضا ستوده فر، امیر قیومی،ساجده عبدخانی،عطا رنجبر و مهسا ربیعی به مرحله نهایی داوری راه پیدا کرده اند. مسئولین دبیرخانه اعلام داشتند آثار قابل توجهی با موضوع نهضت پیاده ... ادامه مطلب »

کاریکاتوریست ها اسلام تکفیری را محاصره کردند.

ekhtetamie2

به گزارش روابط عمومی پنجمین دوره جشنواره مردمی رسول آفتاب در بخش کاریکاتور که یکی از پنج بخش این دوره جشنواره می باشد. آثار در خور توجهی در موضوعات اسلام تکفیری،اسلام آمریکایی، مقاومت مردم فلسطین و بیداری اسلامی به دبیرخانه این جشنواره رسیده که از بین آثار ارسالی آثار کاریکاتوریست ها به شرح ذیل به مرحله نهایی راه پیدا کرده ... ادامه مطلب »

بخش داستان جشنواره «رسول‌ آفتاب»، فینالیست‌هایش را شناخت

poter-hamayesh-ahmadi-roshan

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ «رسول آفتاب» که در پنج بخش داستان، کاریکاتور، خاطره، شعر و عکس برگزار شده، فینالیست‌های بخش داستان خود را شناخت. گفتنی است که از آثار ۱۰ گانه‌ای که هم اکنون به عنوان آثار راه یافته به مرحله نهایی بخش داستان جشنواره «رسول آفتاب» انتخاب شده‌اند، می‌توان به داستان‌های «خادم» به قلم آذر قاسمی، «موی ... ادامه مطلب »

نهم دی ماه مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی رسول آفتاب برگزار می شود

من انقلابی ام

همزمان با سالروز حماسه مردم بصیر ایران در نهم دی ماه، مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی رسول آفتاب برگزار می شود. این مراسم که با سخنرانی دکتر حسن عباسی با موضوع پایانی بر آغاز فتنه ها همراه خواهد بود؛ روز چهارشنبه ۹ دی ۹۴ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در حوزه هنری تهران سالن سوره برگزار خواهد شد. گفتنی است ... ادامه مطلب »

تقدیرنامه‌های «رسول آفتاب» مزین به اثر انگشت خانواده شهدا شد+تصاویر

13941005000284_PhotoL

خبرگزاری فارس – گروه کتاب و ادبیات: رحیم مخدومی دبیر جشنواره مردمی رسول آفتاب گزارشی از آماده‌سازی تقدیرنامه‌های پنجمین دوره این جشنواره نوشته که در ادامه منتشر می‌شود. صبح زود اولین روز زمستان سال ۱۳۹۴ است. هنوز اذان صبح طنین­‌انداز نشده که از خانه می­‌زنم بیرون. سر راه سیدیاسر را سوار می­‌کنم. سیدیاسر راوی سیره شهداست و امام جماعت مسجد ... ادامه مطلب »